Elmenhorster

MŪSŲ KOKYBĖS GARANTIJA.

Apelsinų sultys tik iš visiškai tvariai išaugintų vaisių.

Vaisių sultys yra natūralus produktas.

Vaisiai yra pagrindinė mūsų importuojama žaliava. Norint užtikrinti aukštos kokybės vaisių auginimą ilgalaikėje perspektyvoje, svarbu nuolat saugoti gamtos išteklius. Mums, kaip šeimos įmonei, ypač svarbu užtikrinti, kad su kiekvienu, dalyvaujančiu mūsų produktų gamyboje, būtų elgiamasi pagarbiai, sąžiningai ir atsakingai. Todėl „Eckes-Granini“ aktyviai siekia, kad tradicinis vaisių auginimas būtų tvaresnis visame pasaulyje.

Ne vėliau kaip iki 2030 m. mes pradėsime gaminti visą savo produktų asortimentą tik iš vaisių, kurie buvo užauginti ir perdirbti tvariai. Ekologiškų sulčių segmente mes jau siūlome daugybę prekių ženklų produktų, kuriems pagaminti naudojami tik tvariai užauginti vaisiai. Tai reiškia, kad apelsinų ūkiai, kuriuose užauginami vaisiai, atitinka „Tvarių sulčių pakto“ (SJC) tvarumo kriterijus, atsižvelgiant į ekologinius, ekonominius ir socialinius standartus.

Norėdama labiau informuoti žmones, kurie pamėgo mūsų produktus, įmonė „Eckes-Granini“ 2020 m. sausio mėn. pristatė kokybės ženklą „Išauginta visiškai tvariai“. Šiuo ženklu visoje Europoje žymimi „Eckes Granini“ produktai, kurių gamybai naudojami tik tvariai užauginti vaisiai.