Elmenhorster

PLANETA IR APLINKA

Aukštos kokybės vaisiai yra kiekvieno „Eckes-Granini“ produkto pagrindas. Tačiau šiandien gamtos ištekliams kylanti grėsmė yra didesnė nei bet kada anksčiau. Skirdami didelį dėmesį tvarių sulčių gamybai, klimato apsaugai ir atliekų mažinimui, stengiamės kaip įmanoma geriau neutralizuoti gaminant sultis atsirandantį poveikį aplinkai.

Tvarios sultys: mes siekiame 100% tvarumo

2019 m. vasario mėn. „Eckes-Granini“ grupė prisidėjo prie tvarumo iniciatyvos "Sustainable Juice Covenant" (SJC) ir pasirašė tvarių sulčių paktą ("The Sustainable Trade Initiative" (IDH)). Mes įsipareigojome užtikrinti tvarumą visoje tiekimo grandinėje: nuo vaisių auginimo iki produkcijos tiekimo vartotojams. Mūsų tikslas — vėliausiai iki 2030 m. visas savo sultis gaminti iš 100% tvariai užaugintų vaisių. Todėl intensyviai dirbame su savo tiekėjais, siekdami skatinti ir užtikrinti tvarų vaisių auginimą toliau plėtodami, mokydami ir audituodami ūkius ir ūkininkus. Žengdami šį žingsnį, remiame gamtos išteklių apsaugą augančiuose regionuose. Mes taip pat užtikriname, kad su visais mūsų vaisių augintojais būtų elgiamasi atsakingai, pagarbiai ir sąžiningai.

Klimato apsauga: mes siunčiame aiškų signalą

Klimato pokyčiai jau šiandien sukelia didelius orų pokyčius. Šie pokyčiai ateityje gali turėti didelės įtakos žemės ūkio produktyvumui. Tai dar viena priežastis, dėl kurios, be kitų pavojų, būtina apriboti visuotinį atšilimą iki 1,5°C. Būdami pirmaujančiu Europos sulčių gamintoju, norėtume parodyti pavyzdį: mes mažiname savo grynąsias emisijas iki nulio. Kad pasiektume šį ambicingą tikslą, mes mažiname ir kompensuojame išmetamo CO2 kiekius, susidarančius dėl mūsų produktų gamybos ir logistikos.

Pakuotės: mūsų pakuotės yra 100% perdirbamos

Plastiko atliekos daro neigiamą poveikį mūsų ekosistemai. Mūsų rūpestis yra aktyviai stengtis užkirsti kelią šiam neigiamam poveikiui. Šiandien 100% mūsų polietileno tereftalato (PET) butelių jau yra perdirbami. Naudodamiesi naujomis technologijomis, ekologiškesnėmis pakavimo alternatyvomis ir rPET, mes nuolat stengiamės tobulinti perdirbimą ir nuosekliai mažinti atliekų kiekį.