Elmenhorster

ŽMONĖS IR VISUOMENĖ

Be ambicingos ir aistringos komandos mūsų virsmas viena iš tvariausių sulčių gamintojų būtų neįsivaizduojamas. Štai kodėl mes raginame savo darbuotojus prisidėti prie mūsų idėjų ir įsipareigojimo vykdyti pertvarkos procesą. Be to, įvairia veikla rūpinamės žmonių, ypač tų, kurie negali sau padėti ir kuriems reikia palaikymo, gerovės ir sveikatos išsaugojimu.

Socialinė atsakomybė: Mes atsidavę žmonėms

Kadangi esame šeimos verslas, vaikai yra ypač artimi mūsų širdims. Nes vaikai yra kiekvienos šeimos dėmesio centre. Štai kodėl mes esame įsipareigoję rūpintis sunkiai sergančių vaikų gerove. Be to, mes esame įsipareigoję sukurti geras ir malonias gyvenimo sąlygas, ypač tose vietovėse, kur esame įsikūrę mes ar gyvena mūsų darbuotojai.

Darbuotojai: Mes augame kartu su savo darbuotojais

„Eckes-Granini“ grupėje vienuolikoje Europos šalių dirba apie 1750 darbuotojų. Savo aistra, idėjomis ir atsidavimu jie svariai prisideda prie mūsų įmonės sėkmės. Jie taip pat yra tie, kurie užtikrina, kad visos mūsų tvarumo pastangos būtų aktyviai įgyvendintos ir gyvuotų kiekvieną dieną. Tapdami viena tvariausių įmonių, mes puoselėjame darbo kultūrą, kuri palaiko pokyčius, tenkina mūsų komandų poreikius ir suteikia erdvės asmeniniam bei profesiniam augimui.

Sveika mityba: Mes palaikome subalansuotą mitybą

Vis daugiau žmonių visame pasaulyje siekia gyventi sveikiau. Subalansuota mityba yra neatsiejama sveikesnio gyvenimo būdo dalis. Daugiausia dėmesio skiriame natūralumui ir nuolatiniam cukraus kiekio mažinimui. Be to, nuolat auga produktų, turinčių papildomų maistinių medžiagų, poreikis, o visuomenei nerimą kelia antsvoris ir netinkama mityba. Todėl ir mums rūpi sveikos ir sąmoningos mitybos propagavimas. Nuolat tobulėjančiomis produktų koncepcijomis, moksliniais tyrimais ir švietimo iniciatyvomis siekiame padėti vartotojams subalansuoti savo mitybą ir gyventi sveikai.